МНОГИ СУ ЖЕЛЕЛИ ДА УНИШТЕ ДФ: Вучић о изборима у Никшићу и малтретирању Срба у Црној Гори
МНОГИ су желели, не само из ДПС-а, да униште Демократски фронт по сваку цену у Црној Гори, па су повели кампању да тамо долазе људи из Србије, рекао је председник Александар Вучић, рекао је Вучић гостујући у емисији Хит твит на Пинку.
Foto: Pink Printscreen
- Много је прича о тим изборима у Нишкићу, многи су желели, и не само људи из ДПС-а, да униште Демократски фронт по сваку цену и онда су повели кампању како тамо долазе људи из Србије. Чекајте, не смеју да дођу три-четири човека који имају уговор са неким да нешто раде. Нама долазе из Израела, Америке, Русије који нам помажу на различите начине па ником то не представља проблем - прокоментарисао је Вучић.
Он је додао да су поједини људи одлазили у Црну Гору, да ништа од тога нису радили, па су били заустављани и малтретирани на граници и од тога правили “белосветски шоу”.
- Али зато су нама уместо три лаптопа извозили по 300 снајпера, пушкомитраљеза и пиштоља свих боја... - рекао је Вучић на Пинку.
На констатацију водитеља да некима звучи невероватно да црногорска банда успе да постане толико моћна да представља политичку претњу за читав регион, Вучић је рекао да је то суштинска жеља да се влада свим финансијским токовима и да се контролише и Београд и Врачар и цела Србија где живи много више људи него у Црној Гори.
Како каже, то изворно долази из Црне Горе и додаје да се оперативни шеф налази на тој територији.
Препоручујемо
ГОЛООТОЧАНИ У ЗАБОРАВУ: Милатовић апелује да се донесе Закон о рехабилитацији политичких затвореника
21. 01. 2026. у 05:00В.К.
ШЋЕКИЋИ ИСПЛИВАЛИ КРСТ:Богојављење свечано обележено на светим водама Лима
19. 01. 2026. у 17:38
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (3)