"ДПС ЈЕ ОСТАВИО ПУСТОШ - ДОСТА ЈЕ!" Јак одговор коалиције "За будућност Никшића" на изјаве Сање Дамјановић
КОАЛИЦИЈА "За будућност Никшића" реаговала је на наводе носиоца листе коалиције око ДПС Сање Дамјановић, која је рекла да се у Никшићу креира атмосфера "страха и безнађа".

Фото: Танјуг/Влада Републике Црне Горе/Саша Матић
- Врхунац лицемерја и безобразлука је када ДПС своју листу у Никшићу назове "Заједно мењамо град набоље" и када носилац листе, Сања Дамјановић, каже како се у њему "креира атмосфера страха и безнађа". Тачно би се могло помислити да је нека друга политичка опција била на челу нашег града свих ових година, али та обмана неће проћи јер су Никшићани добро запамтили и пропатили под влашћу ДПС-а.
Из коалиције "За будућност Никшића" истичу да су страх и безнађе симболи владавине ДПС, и да су имали довољно времена да град "мењају на боље", као и да креирају нова радна места и подигну животни стандард.
- Уместо тога, од Никшића који је увек био покретач Црне Горе, како у економији, тако и култури, ДПС је иза себе оставио пустош и сад је тренутак да се каже - доста! Коалиција "За будућност Никшића" окупила је људе, партије, покрете, интелектуалце, младост, све оне који ће након наше победе 14. марта снажно и одлучно радити на томе да Никшић буде град развоја и напретка, у коме ће младост имати перспективу, из кога се неће одлазити. Крајње је време за промену, за локалну власт која неће красти од наше деце, него стварати послове и пристојне плате за све, а не само привилеговане. Локалну власт која препознаје да је снажан Никшић основа за снажну Црну Гору. Време је за будућност Никшића - наводи се у саопштењу коалиције.
Препоручујемо

БРУКА И СРАМОТА: Дамјановић - Дару са Смоковца сте хапсили, а Ђељошаја не смете
17. 02. 2021. у 21:29

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)