У НИКШИЋУ СЕ САСТАЛИ ДАКА ДАВИДОВИЋ И БРАНО МИЋУНОВИЋ? Грађани се питају шта се дешава
ПРЕМА тврдњи Љиљане Станковић, дванаестог фебруара увече у пословне просторије "Нексана" у Никшићу, једне од фирми Миодрага Даке Давидовића, ушетао је Брано Мићуновић, са својом пратњом.

Фото: Новости архива/Принтсцреен
Како она наводи, разговор је крајао до касно у ноћ, без обзира на полицијски час.

Фото: Принтсцреен/Фацебоок
- Шта се дешава, да ли господин Дака Давидовић узима Српске гласове да их зброји са гласовима ДПС-а? Активисти Народног покрета су у неверици и неколицина њих је напустила Даку ова неколика дана - написала је она на свом Фејсбук профилу.
Препоручујемо

ДРЖАВА ОДРЕДИЛА ОГРОМАН ПОРЕЗ ЗА КУЋУ ЖЕЉКА МИТРОВИЋА: Ево колико мора да плаћа
ДРЖАВА је одредила огроман порез за кућу Жељка Митровића.
01. 04. 2025. у 14:12

ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња
СУПРОСТАВЉАЊЕ руској агресији, некада једна од кључних тачака Националне одбрамбене стратегије из 2022. године током администрације Џозефа Бајдена, три године касније више није међу најважнијим приоритетима Сједињених Америчких Држава.
01. 04. 2025. у 12:17

ЈЕДАН РАКИЈА, А ДРУГИ... Нећете веровати КАКО се зову пси новог амбасадора САД у Србији Марка Брновића
МАРК Брновић је увек поносно истицао своје порекло, уосталом ћерке му се зову - Милена и Софија.
31. 03. 2025. у 19:31
Коментари (0)