ПОЗИВИ НА УЗДРЖАНОСТ И МИР: Из покрета "Не дамо Никшић" најоштрије осудили напад на Луку Требјешанина

В. К.

27. 02. 2021. у 08:35

ПОКРЕТ "Не дамо Никшић" званично саопштава да је згрожен нападом на активисту коалиције "За будућност Никшића", Луку Требјешанина.

ПОЗИВИ НА УЗДРЖАНОСТ И МИР: Из покрета Не дамо Никшић најоштрије осудили напад на Луку Требјешанина

Фото: Покрет "Не дамо Никшић"

- Саосећамо са нападнутим и повређеним човеком, са његовом породицом и солидаришемо се са колегама из коалиције За будућност Никшића у њиховом потпуно оправданом захтеву да полиција најхитније открије починиоце овог гнусног дела. Позивали смо и позивамо све грађане, а посебно политичке актере на уздржаност и мир. С тим у вези предлажемо заједничку конференцију за медије свих носилаца листи на изборима уз потписивање споразума о етичком кодексу партијских активиста како би се обезбедили једнаки услови свима да изразе своју вољу како на изборима, тако и током кампање. И овом прилоком захтевамо од надлежних органа да заштите изборни процес, да се одржи у фер и коректној атмосфери како би се омогућио политичким субјектима несметани рад у складу са законима и својим програмима - наводи се у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо, прети му смрна казна; Родригес пркоси Трампу (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо, прети му смрна казна; Родригес пркоси Трампу (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.

03. 01. 2026. у 07:45 >> 21:46

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

МИ СМО ДЕЦА ОБИЛИЋА, НЕ КОПИЛАД ГРУХОЊИЋА Објављена антиблокадерска химна о победи православља над Пицулиним слинама (ВИДЕО)