ДА ЈАКОВ, СИМОН И ЛУКА ИЗРАСТУ У ПРАВЕ ФИЛМСКЕ ЗВЕЗДЕ: Малишани из филма "Дара из Јасеновца" гости код председника општине Херцег Нови
ТРОЈИЦА трогодишњака из Херцег Новог, браћа Јаков, Симон и Лука Шарановић, који су тумачили лик малог Буда у филму „Дара из Јасеновца" и на мах освојили срца и емоције публике, били су гости председника Херцег Новог Стевана Катића и његових сарадника, председника локалног парламента Николе Самарџића, потпредседнице Општине Весне Самарџић и шефице Кабинета председника Драгане Станишић.

Фото: СО Херцег Нови
Марија Шарановић захвалила је на пријему који је, како је рекла пријатно изненадио, а председник Катић истакао је задовољство због сусрета са малим "глумачким звездама" на чији су ангажман у филму "Дара из Јасеновца" грађани Херцег Новог поносни.
Уз жељу да, ако то буде њихов избор, израсту у праве филмске звезде малишанима су уручени и пригодини поклони.
Препоручујемо

ГОРАН ШАРИЋ ГОСТ "СУОЧАВАЊА": Вечерас на Новосадској телевизији о „Дари“ и Степинцу
03. 03. 2021. у 11:01

РУЖИЋ ПРЕДЛОЖИО: "Дара из Јасеновца" да уђе у програм за средње школе
02. 03. 2021. у 09:40

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)