УНИЦЕФ УПОЗОРАВА: Црној Гори прети епидемија малих богиња
06. 03. 2021. у 21:36
У ЦРНОЈ Гори постоји опасност од избијања епидемије малих богиња због све мање вакцинисане деце ММР вакцином, истакао је шеф представништва УНИЦЕФ-а у Црној Гори Хуан Сантандер.
Повезане вести
МЛАДИ ПЕВАЧ СЕ БОРИ ПРОТИВ ТУМОРА НА МОЗГУ: Држећи кћерку у рукама поделио емотивну поруку (ФОТО)
ЗВЕЗДА британско-ирског бенда ''The Wanted'', Том Паркер у октобру прошле године поделио је тужну вест да му је дијагностификован терминални тумор на мозгу, а открио је како тумор није могуће оперисати.
31. 01. 2021. у 14:48
СВЕ О ЗАРАЗИ ОД КОЈЕ ЈЕ ПРЕМИНУЛА МИРА ФУРЛАН: Преносе је комарци, само један одсто људи има тешке симптоме
ГЛУМИЦА Мира Фурлан преминула је у среду у 65. години живота.
22. 01. 2021. у 10:04
СИН РОДНИЈА ИЗ "МУЋКИ" ИЗНЕНАДА ПРЕМИНУО: Сломљена мајка открила све о опасној болести која јој је однела сина (ФОТО)
АРЧИ Линдхерст, син звезде серије "Мућке" Николаса Линдхерста, преминуо је у 19 години у сну, а сада је познат и разлог.
16. 01. 2021. у 12:44
ОПАСНИЈИ ОД КОРОНЕ: СЗО упозирла на Нипа вирус! Познато који су симптоми болести, а смртност је много већа!
УСРЕД пандемије корона вируса којим је од првог позитивног случаја заражено скоро 100 милиона људи широм света, Азија би по свему судећи ускоро могла да се суочи са новим, много опаснијим вирусом са много већом стопом смртности.
14. 01. 2021. у 17:14
НИЈЕ КОРОНА! Симптоми упале синуса могу да заварају, ево како да знате шта је у питању
СИНУСИТИС или риносинуитис, који је познатији као инфекција синуса, представља упално стање у носној шупљини и параназалним синусима. Може да буде бити акутна ако траје краће од месец дана и хронична уколико траје дуже од 12 недеља.
05. 01. 2021. у 10:12
Најновије из рубрике
ХАПШЕЊЕ У ХЕРЦЕГ НОВОМ: Осумњичени за праћење полицијских службеника
Службеници Управе полиције, у сарадњи са Вишим и Основним државним тужилаштвом у Подгорици, ухапсили су двојицу чланова организоване криминалне групе из Херцег Новог, Н.З. (29) и М.М. (21), док је В.Л. (22) у бекству и за њим се трага, саопштио је директор Управе полиције Црне Горе Лазар Шћепановић.
10. 05. 2026. у 10:38
"У ЗЕТИ ВИШЕ НЕЋЕМО ПРИЗНАВАТИ ЛАЖНУ ДРЖАВУ ОД 12. МАЈА": Кнежевић за "Новости" о свим актуелним темама у Црној Гори, поменуо и Рики Мартина
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић поново је заљуљао Црну Гору, али и регион. Овог пута најавом да од 12.маја, Дана Светог Василија Острошког, у његовој Зети више неће важити признавање лажне државе Косово. Тог дана ће одборници локалног парламента усвојити документ којим признавање тзв. државе Косово неће више важити на територији најмлађе црногорске општине Зете, очекујући да ће се исто десити и у осталим општинама где Срби доминантно управљају извршном влашћу.
10. 05. 2026. у 07:11
КНЕЖЕВИЋ О УСТАВНОЈ КРИЗИ У ЦРНОЈ ГОРИ: Сатлер све замутио
ПРЕДСЕДНИК и посланик Демократске народне партије (ДНП) Црне Горе Милан Кнежевић изјавио је данас да је амбасадор ЕУ Јохан Сатлер главни кривац за уставну кризу у земљи.
06. 05. 2026. у 17:31
ТРЕЋИ ДАН БУКТИ ПОЖАР У СЕЛУ БРЕСТИЦЕ, НАДОМАК НИКШИЋА: Опасност и даље прети, мештани сами на првој линији одбране
У СЕЛУ Брестице, надомак Никшића, већ трећи дан активан је велики пожар који прети домаћинствима.
06. 05. 2026. у 10:47
Срби су сада мањина и у својој држави, на Косову и Метохији
КРОЗ цео двадесети век Срби су били у центру збивања и због своје слободољубивости много су страдали у балканским, Првом и Другом светском рату, као и деведесетих. У држави у којој смо живели, каква год да је била, стасавали смо заједно и нигде нисмо били национална мањина.
05. 05. 2026. у 21:33
Коментари (0)