ПОСЛЕДИЦЕ СТРУЈНОГ УДАРА КОБНЕ: Дечак (15) из Подгорице преминуо после несреће која се догодила на прузи
13. 03. 2021. у 07:42
ДЕЧАК Ђ. К. (15), преминуо је након што је тешко повређен у несрећи која се догодила 6. марта у кругу Железничке станице у Подгорици, а од последица тешких опекотина које је задобио од струјног удара.
Повезане вести

ЗБОГ ЧЕГА ДОЛАЗИ ДО СМРТИ ПОД ТУШЕМ? Ево зашто долази до струјних удара и експлозија бојлера
БОЈЛЕР је уређај који мора редовно да се контролише, без обзира на то да ли је недавно купљен или има доста година. Сведоци смо да је у последње време све више несрећа изазвано експлозијом бојлера или струјним ударом приликом купања или туширања.
17. 02. 2021. у 17:26

МАЈКА УЗАЛУД ЗВАЛА СИНА: Урош се цео дан није јављао на телефон – мештани Кремана у шоку након трагедије у којој је страдало двоје младих
УРОШ Ђ. (29) се туширао када га је ударила струја у викендици у селу Кремна код Ужица, његова девојка Ј.Ј. (30) је ушла у купатило покушавајући да га спасе, али се све завршило смрћу двоје младих људи.
17. 02. 2021. у 11:13

УРОШ И ЊЕГОВА ДЕВОЈКА ПРОНАЂЕНИ МРТВИ У ТУШ КАБИНИ: Стравичан призор затекао рођак - нови детаљи трагедије у Кремнима
ТЕЛА Уроша Ђ. (29) из Пожеге и његове емотивне партнерке (30) пронађена су у у кући у Кремнима, на подручју Ужица.
17. 02. 2021. у 08:56

УБИЛА ГА СТРУЈА, ХТЕЛА ДА МУ ПОМОГНЕ, ПА НАСТРАДАЛА: Трагедија у селу Кремна, млађи мушкарац и жена пронађени мртви!
У једној кући у селу Кремна код Ужица данас су пронађена тела млађег мушкарца и жене.
16. 02. 2021. у 22:50
Најновије из рубрике

ХИЉАДУ УЧЕСНИКА ДЕЧИЈЕГ КАРНЕВАЛА У ХЕРЦЕГ НОВОМ: Најважнији су дечији осмеси
На завршетку дводневног 16. Међународног дечијег карневала, у организацији херцегновског Омладинског центра град је био испуњен музиком, игром, најмаштовитијим костимима и осмесима и око хиљаду учесника и још више публике.
08. 06. 2025. у 13:35

ЛАЖНИМ ПАСОШЕМ ПРЕКО ПЕТ ДРЖАВА: На аеродрому у Подгорици ухапшен држављанин Русије
ЗБОГ сумње да је починио кривично дело фалсификовање исправе, полиција је на улазу у Црну Гору на аеродрому у Подгорици, приликом контроле путника на лету стране авиокомпаније, након извршене контроле путних исправа ухапсила руског држављанина В.С.(44).
08. 06. 2025. у 12:25

"ТУРБУЛЕНЦИЈЕ" У ВАЗДУШНИМ ЛУКАМА: Неизвесан поступак концесије за црногорске аеродроме због оставки дела чланова комисије
ЈЕДАН број чланова тендерске комисије за поступак концесије за право коришћења две ваздушне луке Подгорица и Тиват, саветница премијера Милојка Спајића и представници Министарства финансија, поднели су оставке на чланство у том телу јер сумњају у инструираност појединих чланова и неравноправност понуђача, па због тога не желе да дају легитимитет таквом процесу.
07. 06. 2025. у 07:56В.К.

ИЗБОРНИ ТУРИЗАМ ЋЕ БИТИ ЗАУЗДАН: Предлог Закона о бирачком списку и проблем "Шавник" пред парламентарним телом
НАКОН што је прошле седмице опозиција запретила блокадом Одбора за изборну реформу, из Покрета Европа сад су поручили да се закон о бирачком списку који су предложиле Демократе може разматрати само пред тим парламентарним телом.
06. 06. 2025. у 23:45В.К.

ГОРШТАЦИ ЗАВИЧАЈУ ВЕРНИ И У РАВНИЦИ: Тродневним слављем у Бачком Добром Пољу обележено 80 година од колонизације Црногораца
СЕЛО Бачко Добро Поље, недалеко од Врбаса, тресло се ових дана од громогласне песме потомака црногорских колониста - горштака који су пре осамдесет година дошли из љутог крша у Панонску низију и ту остали.
06. 06. 2025. у 17:57В.К.
Коментари (0)