МИЛО ПРОМЕНИО ПОЛИТИКУ: Момчило Мандић оцењује - "Некада је активно учествовао у стварању Српске..." (ВИДЕО)

Новости онлајн

13. 03. 2021. у 12:37

НЕКАДАШЊИ министар правде у Републици Српској, Момчило Мандић, гостовао је у емисији „Клуб А“ са Иреном Татар.

МИЛО ПРОМЕНИО ПОЛИТИКУ: Момчило Мандић оцењује -  Некада је активно учествовао у стварању Српске... (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Мандић је у емисији говорио о актуелним политичким дешавањима у Црног Гори, како и периоду у прошлости и некадашњим дешавањима којима је сведочио као високи функционер.

Посебно се осврнуо на период деведесетих година и стварање Републике Српске, у коме је је, како каже, учествовао и сам председник Мило Ђукановић, који је своју политику према Републици Српској последњих година значајно променио.

Такође, Мандић се осврнуо и на ситуацију 90-тих, коју Ђукановић сада стидљиво помиње. По његовим ријечима, Радован Караџић је предлагао Ђукановића за премијера Југославије, што је Момчило Мандић подржао. Како истиче, то је предлагао Слободану Милошевићу, али је предсједник Југославије имао више повјерења у Момира Булатовића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

СВЕ ИЗВЕСНИЈИ ДИРЕКТАН МЕГДАН РУСА И АМЕРИКАНАЦА! Више нема никакве дилеме...