ДВА ПУТА ПРОШАО КРОЗ ЦРВЕНО И ОМАЛОВАЖАО ПОЛИЦАЈЦА: Деветанестогодишњаку из Будве изречена новчана казна од скоро 1.000 евра
БУДВАНСКА полиција ухапсила је А.П. који је управљајући возилом два пута прошао кроз црвено светло.

Фото: Б.Д.
А.П. (19) је приведен надлежном судији за прекршаје који му је изрекао новчану казну у износу од 950 евра, 3 месеца забране управљања возилом, те и 3 казнена бода.
Ово лице је након тога омаловажавао полицијског службеника због којег прекршаја је кажњен новчаном казном у износу од 750 евра.
Препоручујемо

"ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО?" Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система "патриот" Украјини
ТО ЈЕ била велика нада у заштити од Путинових ракета: у понедељак је председник САД Доналд Трамп најавио да ће Украјини бити испоручено оружје, али да ће Европљани морати све да плате. Сада се испоставља да Немачка неће само финансирати, већ ће морати и сама да испоручи сопствену противваздушну одбрану, иако је већ сада у дефициту, пише немачки Билд.
19. 07. 2025. у 10:22

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца
КАБИНЕТ бившег немачког канцелара Олафа Шолца издвојио је скоро 590.000 евра из јавних средстава за шминкање и уређивање изгледа државних функционера у периоду од 2022. до марта 2025. године, пише Билд позивајући се на податке немачке владе.
19. 07. 2025. у 11:16

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)