НЕСТАЛА ВАЛЕНТИНА (12) ИЗ ПОДГОРИЦЕ! Јутрос кренула у продавницу, од тада јој се губи сваки траг - породица моли за помоћ

В. К. - М. С.

23. 03. 2021. у 17:41

ВАЛЕНТИНА Богавац (12) нестала је јутрос око 8.20 сати у подгоричком насељу Забјело, где је и виђена последњи пут, након што је из стана изашла да купи хлеб.

НЕСТАЛА ВАЛЕНТИНА (12) ИЗ ПОДГОРИЦЕ! Јутрос кренула у продавницу, од тада јој се губи сваки траг - породица моли за помоћ

Фото: Фацебоок

Валентина је висока око 160 цм, пуније грађе, смеђе дуге косе, смеђих очију, а у тренутку нестанка на себи је имала плаве фармерке, црвену јакну, и црне крзнене чизмице на ногама.

Нестанак је пријављен полицији, након што се девојчица није вратила кући, а није ни стигла до продавнице у коју је пошла. Њена мајка инспекторима је рекла да је обишла све Валентинине другарице, али да нигде није долазила.

Породица моли све који знају било што о Валентини да јаве најближој полицијској станици или на број телефона 067 418 903.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОТВАРАЈУ ИМ СЕ ВРАТА БОГАТСТВА: Новац стиже за ова ТРИ хороскопска знака