Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоПРЕНОС, МАРОКО - ХАИТИ: Најбоље прво полувреме на Мундијалу! Лудница у Атланти, голови као на траци
24. 06. 2026. у 23:21 >> 00:55
ШВАЈЦАРСКА ПРВА У ГРУПИ Б: "Сајџије" издржале налет домаћина СП и освојиле групу Б, али обе екипе иду даље
24. 06. 2026. у 22:59 >> 23:18
Milos
09.04.2021. 18:16
IOSGCG se sada setio da se za donosenje nekih odluka mora saglasiti i opozicija.Do juce,tacnije do poslednjih izbora, to nije moralo verovatno jer im je (o)pozicija bila malo drugacija. Dvojicu njihovih prijatelja sluzbeni auto nije pokupio,sami su se pokupili i zaseli, jedino ih je skinuo sa haube. Pretnje Krivokapica da divljastvo i bezakonje nece vise imati institucionalnu zastitu cini njihove aktere nervoznim i njihov puritanski gradjanski protest pod krilaticom - laz je istina a ropstvo je sloboda- cini apsolutno opravdanim...
BEOGRAĐANIN
09.04.2021. 19:19
Respekt... Ne dajte da sa vama zavladaju stranci.Kao sa nama, što vladate vi-Crnogorci.
Dragon
09.04.2021. 20:44
Pa dobro. Pokusajem sve razumjeti. Neka mi objasne samo jednu stvar. Majka mi je Crnogorka i citav svoj zivot na svakom popisu se izjasnjavala kao Crnogorka (ako je bilo opcijevu popisu). Otiso sam iz CG 1998. Moja sestra je jos u CG. Znaci ona je vec u CG 28 godina majka Crnogorka i nema jos drzavljanstvo. Molim objasnjenje. Ako moze?
Bojana
10.04.2021. 09:11
Imaju li oni policiju?
bane
10.04.2021. 11:38
Radite protiv sopstvenih interesa. Takvim postupcima isto će stav Srba biti radikalan a onda će da kukate.
ja
10.04.2021. 13:30
Cudan naziv za ustase...!
Nick
10.04.2021. 20:44
Dajte migrantima drzavljanstvo posle provedenih 2 nedelje u Crnoj Gori, možda glasaju za Milu
Mima
10.04.2021. 23:22
Sto su se zabrinuli, pa niko a pogotovo Srbija ne želi da joj se montenegro pripoji. Samo nam oni trebaju u životu, i ovako su se svi već preselili u Beograd i studiraju pod uslovima boljim nego Srbi, a sad im smeta sto bi par Srba dobila drzavljanstvo, kao da ikome od nas to i treba. Smehotresni su.