ЗАВРШЕН САСТАНАК ПАРЛАМЕНТАРНЕ ВЕЋИНЕ: Огласио се Абазовић, ево шта су главни закључци
ЛИДЕРИ парламентарне већин ппстигли су вечерас договор око тужилачких закона и у наредним данима ћемо текст доставити Скупштини. Ово је саопштио потпредседник Владе Дритан Абазовић након састанка са представницима парламентарне већине.
Дритан Абазовић / Фото В. К.
Абазовић је рекао да очекује да се закони ускоро нађу у Скупштини.
- Мислим да смо нашли решење у складу са Венецијанском комисијом (ВК). Остајемо отворени за све сугестије и коментаре. У наредним данима ћемо текст закона доставити Скупштини. Сви смо се на састанку сложили да ове ствари не треба одлагати - рекао је Абазовић.
Казао је да мисли да национална безбедност није угрожена.
- Председник државе и ДПС раде директно против државе. Позивам парламентарну већину да не наседа на то. Биће још процесуирања и ако буде покушаја инцидената држава ће да реагује промптно - поручио је Абазовић.
Препоручујемо
KИДИСАЛИ СУ КАО ЗВЕРИ! Повређени Беранац за "Новости" о нападу Комита
11. 04. 2021. у 21:03 >> 22:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)