АНДРИЈА МАНДИЋ АПЕЛУЈЕ: Кривокапић и Лепосавић да нађу довољно снаге за помирење
ЛИДЕР Нове српске демократије и један од вођа Демократског фронта Андрија Мандић, након састанка парламентарне већине са премијером Црне Горе Здравком Кривокапићем написао је на Твитеру да очекује да премијер и министар Владимир Лепосавић изгледе односе.

Андрија Мандић / Фото Танјуг
- И поред тога што Кривокапић није на састанку пристао да се помири са Лепосавићем, очекујем да обојица оставе сујету по страни и изгладе односе. Требају наћи довољно снаге за помирење. Није у реду да побједу од 30. августа ризикујемо због лоших личних односа двојице људи - написао је Мандић.
Препоручујемо

КНЕЖЕВИЋ СЕ ОГЛАСИО: Ако треба да бирам између Дритана и Мила, бирам Дритана!
12. 04. 2021. у 20:44

НОЖ У ЛЕЂА СРБИМА: Мило на тајном састанку са Милом и Кривокапићем био и Бечић
12. 04. 2021. у 19:56

ПУКЛА ТИКВА ИЗМЕЂУ ПРЕМИЈЕРА И ДРИТАНА: Кривокапић тврди да му Абазовић руши Владу!
12. 04. 2021. у 19:35

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)