Pa ko njega vuče za jezik da se meša i ulazi u priču oko Srebrenice i naleće na klipove koje mu u točkove podmeće Milo Đukanović. Šta će On da dobije Srebrenicom, jer to njegov rat, šta se koji moj meša tamo gde mu nije mesto i ocenjuje ono za šta nije nadležan?!
Ja kao Niksicanin sramim se ovog covjeka jer je jedan obicni prevarant.A neka se premijer zapita i procita ono pismo njegovog Sina koje posla nakon izbora za Mandatara. Svoga sina je prevaro kao otac i kao covjek. Sve receno aneka pravi budalom koga je naučio a nas ljude sa iskustvom nemoze vise Lagati a znao sam to od prvog dana
ЛИДЕР Покрета за промене Небојша Медојевић тврди да под покровитељством неколико страних амбасада већ недељама трају преговори Покрета Европа сад (ПЕС) и дела посланика Демократске партије социјалиста (ДПС) о реконфигурацији власти и формирању нове Владе.
ПОДГОРИЧАНИН Иван Милачић (28), који је у безбедносним службама означен као члан шкаљарског клана, убијен је синоћ у подгоричком кафићу "Таормина". Убица је, наводно, обучен у бермуде и црну мајицу, са качкетом на глави, пришао локалу у којем је био Милачић и тада је у његовом правцу испалио неколико метака.
Коментари (3)