ДРИТАНУ ПОЈАЧАНО ОБЕЗБЕЂЕЊЕ: Полиција Абазовићу ставила на располагање и блиндирани аутомобил
- И ДАЉЕ сам врло релаксиран.

Фото: Влада ЦГ
Овако је данас после седнице Националног савета за борбу против корупције на високом нивоу, на питање да се се осећа угрожено, одговорио потпредседник Владе Црне Горе и координатор безбедоносних служби Дритан Абазовић.
- Спреман сам да платим било коју цену. Сви морамо да се заложимо. Истину не може заташкати нико, казао је Абазовић, који није желео да коментарише наводно пресретнуту комуникацијуприпадника ''кавачког клана'', у којој један од њих ''обећава'' његову ликвидацију, јер је ухапсио њиховог шафа Слободана Кашћелана.
- Више неће бити могуће да неко својим чињењем и нечињењем гура Црну Гору у криминал. Црна Гора ће успети да се избори са организованим криминалом, казао је Абазовић, чије обезбеђење је појачано у недељу после убиства Зорана Ашанина у Мојковцу, када је наводно његов убица Горан Пантовић, у пресретнутом разговору помињао ликвидацију Абазовића, који је одмах након тога евакуисан из Херцег Новог, где је био у посети партијским колегама.
Како се сазнаје, полиција је Абазовићевом обезбеђењу ставила на располагање и блиндирани аутомобил.
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)