ДАО САМ БЕСУ, ДЕСИЋЕ СЕ ПРОМЕНЕ: Абазовић одговорио Катнићу - ево шта му је поручио

М. С.

29. 04. 2021. у 20:59

- Једино сам уцењен од своје савести да се борим за правду.

ДАО САМ БЕСУ, ДЕСИЋЕ СЕ ПРОМЕНЕ: Абазовић одговорио Катнићу - ево шта му је поручио

Фото: ЕПА

Ово је на ТВ Прва казао потпредседник Владе Црне Горе Дритан Абазовић, коментаришући тврдње које је на конференцији за медије у четвртак изнео главни специјални тужилац Миливоје Катнић да је уцењен од лидера ДФ Андрије Мандића и Милана Кнежевића.

- Реформе унутар тужилаштва су неопходне, ако Црна Гора жели било какав значајнији искорак. Сваки пут кад Катнић наступи, повећава се број људи који мисли да треба да се десе промене у тужилаштву. Дао сам бесу да ће се промене десити и да ћемо имати институције, није се то остварило, али ћу урадити све да Црна Гора добије институције које заслужује - казао је Абазовић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе