НОВА БРУКА У ЦРНОЈ ГОРИ: Медојевић открио шта се дешава у Херцег Новом
АПСОЛУТНО је неприхватљиво да се у Херцег Новом спроводи функционерска кампања и да председник Скупштине, Влада, министри Спајић и Милатовић, премијер и чланови његове породице учествују у кампањи за локалне изборе, саопштио је председник и посланик Покрета за промене Небојша Медојевић.
Фото архива
- Колико је уплаћено једнократних социјалних давања и колико је обећано запослења од стране Спајића у кампањи у Никшићу и Херцег Новом? Позивам НВО које се баве борбом против корупције, као што су МАНС, ЦГО и друге, да реагују на злоупотребу државних функција и ресурса у изборне сврхе - поручио је он.
(Борба)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)