ПЉЕВЉАК ПРЕТИО СУДИЈИ: Хитно му одређено задржавање од 72 сата

М.Д.

08. 05. 2021. у 00:31

ДЕЖУРНИ тужилац Основног државног тужилаштва у Пљевљима, након саслушања, одредио је вечерас задржавање лицу Р.Л. у трајању од 72 часа због основане сумње да је извршио кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности на штету лица Р.К. и кривично дело угрожавање сигурности на штету лица М.М., саопштила је вечерас Наташа Бајчета, државни тужилац и портпарол у ОДТ у Пљевљима.

ПЉЕВЉАК ПРЕТИО СУДИЈИ: Хитно му одређено задржавање од 72 сата

Фото: М.Д.

Она је појаснила да је кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности извршено данас на штету Р.К., судије Суда за прекршаје Бијело Поље - Одељење у Пљевљима упућивањем речи претеће садржине.

Даље службене радње су у току.     

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

МИЛШАН ОПЕРИСАЛА КАРЦИНОМЕ: Урађена хитна интервенција - козметичака открила промене