ХВАТАО ДЕТЕ ЗА ВРАТ: Ухапшен мушкарац из Подгорице после злостављања дечака (12) код школе

ПОЛИЦИЈА је данас ухапсила Матана Вукчевића (32) из Подгорице, због сумње да је извршио кривично дело злостављање.

ХВАТАО ДЕТЕ ЗА ВРАТ: Ухапшен мушкарац из Подгорице после злостављања дечака (12) код школе

Фото: Депозитфотос

Он ће бити приведен државном тужиоцу уз кривичну пријаву на даљу надлежност, саопштено је из Управе полиције Црне Горе.

Према наводима из пријаве, дечака (12) ученика Основне школе "Сутјеска" у Подгорици, у понеђељак су напала два старија мушкараца у школском дворишту. Потом су га јурили, стигли га у холу школе, где га је један од њих ухватио за врат.

Насилник је препознат после гледања видео записа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара