ПОСТЕПЕНО ВРАЋАЊЕ ОБАВЕЗАМА БЕЗ СТРЕСА: Након годишњег одмора, на посао средином недеље
ДА би повратак у реалност после годишњег одмора био лакши, требало би започети с радом средином недеље, каже психолошкиња Кристина Бачкоња. На тај начин, како тврди, поступно се враћамо обавезама, викенд је ближе, па је зато и шок мало мањи.
Фото: Depositphotos
Иако људи воле да искористе и последњи дан за боравак на мору, повратак на радно место док сте нараспаковани, уморни од пута и неприпремљени може да буде прилично стресан. Комбинација умора, незадовољства и наглог скока броја обавеза вероватно није најбољи избор за почетак радне недеље. Без обзира на то што сте се вратили у свакодневицу, оставите мало времена за себе, за опуштање, за ствари које волите да радите.
Препоручујемо
БЛАГОДЕТИ ПРИРОДНИХ ПРОИЗВОДА: Мелем од смиља као лек за стрије и проширене вене
29. 07. 2021. у 11:11
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)