РУСКИ ИНФЕКТОЛОГ ОТКРИВА: Могућ урођени имунитет на неке сојеве вируса корона
26. 05. 2021. у 15:57
ТЕОРЕТСКИ је могуће да особа има урођени имунитет на један сој вируса корона, а да на неки други нема, изјавио је руски инфектолог Николај Малишев.
Повезане вести

КОВИД У ФРАНЦУСКОЈ: Преминула још 221 особа - 3.155 новозаражених
ОД корона вируса се у уторак у Француској заразило само 3.155 људи.
25. 05. 2021. у 22:09

УПИС НА ФАКУЛТЕТЕ: Матуранти почињу трку за 33.414 индекса, кандидати за упис морају да поштују здравствене мере
И ОВЕ, као и прошле године, пријављивање и упис на седам државних универзитета у Србији протећи ће уз мере здравствене заштите.
26. 05. 2021. у 10:00

ДНЕВНО СЕ ВАКЦИНИШЕ ПЕТОРО ТИНЕЈЏЕРА: Ситуација са вирусом корона у Кикинди - мање од сто активних случајева
У КИКИНДИ је до сада подељено 36.153 доза вакцина, од чега су 19.973 прве дозе, док је 16.180 особа примило обе дозе цепива.
25. 05. 2021. у 16:00
Најновије из рубрике

ВРЕМЕ ДАНАС БИЋЕ ЈАКО ПРОМЕНЉИВО: Пљускови и облаци над Србијом, па значајна промена
У ВЕЋЕМ делу Србије данас претежно сунчано и веома, а уз променљиву облачност.
22. 07. 2025. у 01:00

ДЕПОНИЈА И АЕРОДРОМ СПАШЕНИ ОД ПОЖАРА: У Вршцу цео дан гори ниско растиње и оранице
ГУСТ црни дим цело поподне се надвијао над Вршцем, због атарског пожара, који је из још неутврђених разлога избио око 12 часова на путу за гранични прелаз Ватин, и великом брзином се проширио скроз до атара села Велико Средиште.
21. 07. 2025. у 21:36

ГРМЉАВИНСКА ОЛУЈА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Температура неће прећи 30 степени (ФОТО)
ВРЕО дан у Србији, а температура у Ћуприји достигла је чак 41°Ц. Пред нама је и врела ноћ, а у многим пределима температура се неће спуштати испод 20 степени, у Беогарду до поноћи ни испод 30, а све до раног јутра биће и изнад 25 степени.
21. 07. 2025. у 20:04

УДРУЖЕЊЕ СУДИЈА И ТУЖИЛАЦА: Запрепашћени смо избором мужа чланице Високог савета судства за председника Основног суда у Ивањици
УДРУЖЕЊЕ судија и тужилаца је запрепашћено избором Петра Бјелогрлића, мужа чланице Високог савета судства и председнице Друштва судија Србије Снежане Бјелогрлић, за вршиоца функције председника Основног суда у Ивањици.
21. 07. 2025. у 19:01

ДВОР ПОСТАЈЕ СУДБИНСКО МЕСТО ПЕТРА ЖИВКОВИЋА: Живковића je најбољи друг из зајечарске гимназије, поручник Анта Антић, увео у коло заверник
СЕЋАЊЕ Петра Живковића почињу управо од 1902. године и његовог премештаја у Краљевску гарду, по његовом сведочанству он у тренутку прекоманде није био упознат за завером, штавише сматрао је да прекоманду добија заслужено, као један од најбољих младих официра.
21. 07. 2025. у 18:00
Коментари (0)