МОРСКИ ГАЛЕБ СЕ ПОНОВО ГНЕЗДИ У СРБИЈИ: Откриће орнитолога у околини Кладова
16. 06. 2021. у 18:15
ОРНИТОЛОГ из Друштва за заштиту и проучавање птица Србије Марко Шћибан је крајем маја истраживао птице у околини Кладова, а међу осталим птицама на обали Дунава су биле присутне полно зреле јединке морских сињих галебова.
Повезане вести
ГОЛУБ СЕ “ВОЗИО” ТАКСИЈЕМ ПО БЕОГРАДУ: Несвакидашња сцена на Вождовцу, птица слетела на хаубу возила (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама се појавио снимак голуба који је слетео на хаубу аутомобила и ужива током вожње кроз Војводе Степе на Вождовцу.
13. 06. 2021. у 22:27
Најновије из рубрике
НЕ СПАЉУЈТЕ ТРАВУ И НИСКО РАСТИЊЕ НА ОТВОРЕНОМ ПРОСТОРУ: Сектор за ванредне ситуације МУП-а упутио апел грађанима
ИМАЈУЋИ у виду период веома топлог и сувог времена које погодује настанку и развоју пожара на отвореном простору који се веома брзо шире, могу захватити велике површине, и представљају реалну опасност за животе и здравље грађана и проузроковати велике материјалне штете, Сектор за ванредне ситуације МУП апелује на све грађане да буду одговорни и поштују закон и буду веома опрезни приликом употребе отвореног пламена, а уколико примете пожар одмах о томе обавесте ватрогасно-спасилачку јединицу на број телефона 193.
25. 06. 2026. у 17:02
ПУЦАЈУ ГРОМОВИ, СТИЖЕ ПРОМЕНА ВРЕМЕНА: Пљускови могући у ови деловима Србије до краја дана
ШИРОМ Србије данас је ведро и веома топло, уз развој облачности.
25. 06. 2026. у 14:27
НАЈНОВИЈА ПРОГНОЗА: Метеоролог открива када можемо очекивати захлађење, све се мења овог датума
МЕТЕОРОЛОГ Недељко Тодоровић изјавио је данас да ће се високе темепратуре у Србији задржати и наредних дана, до 1. јула, након чега нас очекује освежење, и додао да температуре неће бити много ниже у односу на тренутне.
25. 06. 2026. у 14:15
ЦРВЕНИ АЛАРМ ЗА ОВЕ ДЕЛОВЕ СРБИЈЕ: Прогнозиран јак топлотни талас, упозорење "Батута" за наредних 10 дана
ИНСТИТУТ за јавно здравље Србије Др Милан Јовановић "Батут" издао је упозорење на топлотни талас у Србији за наредних 10 дана.
25. 06. 2026. у 14:14
(МАПЕ) СРБИЈА НА УДАРУ ЕКСТРЕМНО ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУРА РХМЗ издао хитно упозорење: Спремите се за потпуни пакао наредних седам дана
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод Србије (РХМЗ) издао је најновије упозорење за подручје Србије на веома високе температуре од 26. јуна до 2. јула, тачније наредних седам дана!
25. 06. 2026. у 13:08
Melbourne
17.06.2021. 04:41
To je napast pljackace gnezda ostalih ptica ta manite ih!
kekec
17.06.2021. 08:29
e.bre. pa ko kaze da srbija nema mora?