РХМЗ ИЗДАО ХИТНА УПОЗОРЕЊА: Над Србијом се боре киша, град и тропске врућине (ФОТО)
20. 06. 2021. у 13:55
НАД Србијом се и даље "боре" нестабилни, кишовити и врели систем који нам с једне стране доносе олујне непогоде, а с друге тропски талас.
Повезане вести
ХЛАДНО И КИШНО ВРЕМЕ, НА ПЛАНИНАМА СНЕГ: Ево кад ће почети пролећни дани
ДАНАС облачно и осетно хладније са кишом и краткотрајним пљусковима, у брдско - планинским пределима јужне Србије са суснежицом, а на планинама са снегом уз стварање односно повећање висине снежног покривача.
27. 03. 2026. у 07:13
ШОКАНТНА ПРОГНОЗА ЗА ПОЧЕТАК АПРИЛА: Зима се враћа на велика врата, а ови делови Србије биће на удару невремена
ЗНАЧАЈНА промена времена са кишом очекује се данас поподне, а наредних дана на планинама ће падати и снег.
26. 03. 2026. у 06:52
КАКВО НАС ВРЕМЕ ОЧЕКУЈЕ ЗА ВАСКРС: Детаљна прогноза РХМЗ-а (ГРАФИКОН)
ПРЕМА месечној прогнози Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ), за Ускрс ће минимална температура бити око 5, а максимална 16 степени Целзијусових, колико се прогнозира на Велики петак (10. априла).
25. 03. 2026. у 16:25
ОВОГ ДАТУМА СТИЖЕ НОВО ЗАХЛАЂЕЊЕ И СНЕГ: Детаљна прогноза до септембра
РХМЗ је објавио сезонску прогнозу до септембра и најавио топлотне таласе у јулу и августу.
24. 03. 2026. у 07:12
НАЈНОВИЈА ПРОГНОЗА РХМЗ: Какво нас време oчекује у трећој декади марта
У СРБИЈИ данас умерено до потпуно облачно на северу земље са сунчаним интервалима.
20. 03. 2026. у 11:32
Најновије из рубрике
СРБИН ПОСТАЈЕ УПРАВИТЕЉ ЗАГРЕБАЧКОГ КАЗАЛИШТА: Др Јован Суботић успешно је повезивао српске и хрватске културне и политичке центре
МЕЂУ српским друштвеним радницима у Хрватској једно од водећих места припадало је и лекару др Лази Поповићу, рођеном 1877. године.
27. 03. 2026. у 18:00
ОСАМДЕСЕТ ПЕТ ГОДИНА ОД СУДБОНОСНОГ „НЕ”: Србија памти 27. март 1941.
ДАНАС се навршава пуних осам и по деценија од тренутка када је на београдским улицама одјекнуло чувено „Боље рат него пакт, боље гроб него роб”, одредивши судбину читавог народа и уписавши Србију на светлу страну историје у најмрачнијем часу човечанства.
27. 03. 2026. у 17:49
БЕОГРАД НА УДАРУ ПЉУСКОВА Хитно се огласио РХМЗ: У овим деловима земље могућ и снег (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
27. 03. 2026. у 16:49
ЗАВРШЕНА ХУМАНИТАРНА КАМПАЊА „СВЕТ ЈЕ ЛЕПШИ У ШАРЕНИМ ЧАРАПАМА“: АдмиралБет донирао више од 1.5 милион динара за особе са Дауновим синдромом
ХУМАНИТАРНА кампања „Свет је лепши у шареним чарапама“, реализована у сарадњи компаније АдмиралБет и АдмиралБет АБА лиге, успешно је приведена крају уручењем донације Савезу удружења за помоћ особама са Дауновим синдромом у Србији.
27. 03. 2026. у 16:30
ВОЗАЧИ, ОПРЕЗ! Важан апел за оне који крећу на пут
ЈАВНО предузеће "Путеви Србије" апеловало је данас на све учеснике у саобраћају да буду посебно опрезни због тога што се према најави Хидрометеоролошког Завода до недеље, 29. марта у већем делу земље очекују обилни пљускови, док се у брдско-планинским пределима очекују нове количине снега.
27. 03. 2026. у 14:14
Коментари (0)