СНАЖНО НЕВРЕМЕ ЗАХВАТИЛО БАЈИНУ БАШТУ: Милица затекла језиву сцену испред куће
БАЈИНУ Башту и околину данас поподне захватило је снажно невреме праћено градом и јаком кишом током ког је гром убио једну краву.
Фото: Депоситпхотос
Немио догађај се збио око 15 сати на имању Милице Крњић у насељу Вишесава надомак Бајине Баште. Крава је била везана за дрво у које је ударио гром после чега се електрицитет ланцем пренео на животињу којој нажалост није било спаса.
Домаћица је после удара грома изашла напоље да види где је пукло и затекла мртву једну од своје две краве.
Невреме које је наишло из правца Кадињаче захватило је центар Бајине Баште и неколико околних села.
(Блиц)
Препоручујемо
РХМЗ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: У наредних сат времена обилни пљускови, град и олујни ветар - ови делови Србије на удару
01. 07. 2021. у 18:23 >> 18:25
ГРАД ВЕЛИЧИНЕ ЛЕШНИКА ПОГОДИО ОПШТИНУ КЊАЖЕВАЦ: Прекинут и пут, причињена велика штета
01. 07. 2021. у 18:02
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)