ИСТОРИЈСКИ ДАН ЗА СРБИЈУ! Отвара се деоница аутопута Адрани–Прељина!
26. 06. 2026. у 01:05
25. 06. 2026. у 17:01
26. 06. 2026. у 01:00 >> 01:49
26. 06. 2026. у 00:14 >> 00:14
25. 06. 2026. у 23:57
25. 06. 2026. у 23:43 >> 23:43
vuk
20.07.2021. 00:30
Vrlo prosto -Prvo: dajte narodu neke beneficije i na osnovu samo jedne primljene vakcine.Insistiranje na dve ili nista dovodi do toga da mnogi ljudi ne zele ni da krenu u proces. Ja sam siguran da ce vecina onih koji prime jednu vakcinu primiti i drugu kada se uvere da nemaju sporedne efekte. Rok za primanje druge vakcine je ionako rastegljiv i razlicite zemlje ga razlicito tumace. Drugo:Ljudima koji su prelezali covid, dajte samo jednu dozu.Brojne studije pokazuju da je to sasvim dovoljno i neke drzave se vec toga pridrzavaju. Merilo za prihvatanje prelezane bolesti ne treba da bude 6 meseci,nego andtibodi test.Ja sam uradio 7 meseci posle bolesti i imao sam antitela kao posle dve vakcine.