ЖАНДАРМЕРИЈА ВЕЋ СЕДАМ САТИ ТРАГА ЗА ДЕЧАКОМ: Драматична ситуација у Бадовинцима - дететове ствари пронађене на обали

Новости онлајн

16. 07. 2021. у 10:34

РОНИОЦИ од јутрос сонарима претражују корито Дрине у Бадовинцима у потрази за дечаком (9), за кога се претпоставља да је јуче овде нестао.

ЖАНДАРМЕРИЈА ВЕЋ СЕДАМ САТИ ТРАГА ЗА ДЕЧАКОМ: Драматична ситуација у Бадовинцима - дететове ствари пронађене на обали

ФОТО: В.М.

Дечак је последњи пут виђен прекјуче око 9 сати када се бициклом од куће у селу упутио до реке где недалеко од обале имају колибу. Иако у овом крају има викендица дечака нико није приметио.

Полицији у Богатићу је нестанак детета пријавила породица прексиноћ око 19 сати.

Отац је, када се вратио с посла, схватио да детета нема и отишао до колибе на Дрини. На обали је пронашао бицикл и купаће гаћице и по томе посумњао да се дечак утопио.

Рониоци претражили неколико километара речног корита низводно. Река је брза, са доста вирова и уз обалу дубока, негде и више од 7 метара.

Поред припадника полиције на обали реке резултате потраге очекују рођаци и пријатељи, од којих су многи ноћас и данас чамцима прегледали терен надајући се да ће пронаћи дечака.

- Нешто се ту не слаже. Како то да су на обали нађене суве дечакове купаће гаћице. Постоји трачак наде да се дечак можда није утопио и то сви прижељкују јер би значило да је још жив - каже један мештанин Бадовинаца.

На месту где су пронађене дечакове ствари уз обалу је везан чамац, па се претпоставља да је са њега упао у воду. Потрага за сада није дала резултате, а још постоји и сумња да се дечак није утопио и да је још жив.

Полиција је детаљно претражила и кућу у којој дечак живи, а контактирали су и фамилију сумњајући да се негде сакрио.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна

ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.

06. 09. 2025. у 11:32

Коментари (1)

ОСВОЈИТЕ АУТОМОБИЛ И МНОГЕ ДРУГЕ ВРЕДНЕ НАГРАДЕ!