ПОРЕД МЕНЕ СУ УМИРАЛИ МЛАДИ: Јован Марић признао како је добио корону - био сам неозбиљан, а кад сам се разболео преживео сам клиничку смрт!
18. 07. 2021. у 22:40
НЕУРОПСИХИЈАТАР Јован Марић испричао је искуство из болничке собе, у којој је лежао недељама без свести због тежег облика корона вируса.
Ma badava doktore, to sad u inat nece da se vakcinise, i ako niko nije umro od vakcine a milioni su vakcinisani, i dalje ce da se ubedjuju da je to samo jaci grip i da ne treba. Ne vredi. Pusti nek radi sta hoce i drzite se podalje od njih. Ja sam licno prekinuo sve veze sa nazovi prijateljima-antivkcinasima, jednostavno, nema potrebe ubedjivati se sa takvima, samo kazem "dovidjenja" i to je to.
Повезане вести

ДЕЛТА СОЈ СВЕ ЗАКОМПЛИКОВАО: У Аустрији од 22. јула ново попуштање мера - али не по плану
У АУСТРИЈИ 22. јула ступа на снагу ново попуштање епидемиолошких мера, али не како је било првобитно планирано.
18. 07. 2021. у 09:27

КОРОНА БРОЈКЕ УСКОРО СКАЧУ: Професор Кочовић изнео нову прогнозу и упозорио грађане
ПРЕФЕСОР Петар Кочовић рекао је да је Србија и даље у "зеленој" зони када је у питању пораст броја новозаражених корона вирусом.
18. 07. 2021. у 08:55

ФАУЧИ КРИТИКОВАО МЕДИЈЕ: "Искорењивање малих богиња и дечје парализе било би немогуће с оваквим дезинформацијама"
САВЕТНИК Беле куће за ковид-19, имунолог Ентони Фаучи, критиковао је медије због ширења лажних информација о вакцинама, пренели су амерички медији.
18. 07. 2021. у 08:13

КОВИД У ФРАНЦУСКОЈ: Болнице се празне, али број оболелих - расте
КОРОНА вирус и даље напредује у Француској по броју заражених, али се истовремено наставља тренд опадања броја пацијената у болницама.
18. 07. 2021. у 06:20

РЕЗУЛТАТИ КОЈИ ОХРАБРУЈУ: "Спутњик" ствара дугорочни имунитет код 90% вакцинисаних?
ИСТРАЖИВАЊА у Аргентинском државном савету за научна и технолошка питања су показала да се након вакцинисања Спутњиком В код 90 одсто људи ствара дугорочни имунитет, саопштио је данас Руски директни инвестициони фонд (РДИФ) цитирајући извештај објављен у "Ла Насиону".
17. 07. 2021. у 23:59

ТОМПСОН УГРОЗИО ХРВАТСКИ ТУРИЗАМ? Перковић певао у Сињу, на “гомили” 5.000 људи, стрепи се од ширења короне!
КОНЦЕРТ Марка Перковића Томсона вечерас у Сињу, на којем се окупило 5.000 људи, могао би да уништи туристичку сезону у Хрватској.
17. 07. 2021. у 23:24

КОРОНА ЕНИГМА ЈОШ НИЈЕ РЕШЕНА: Наш научник у Немачкој Никола Смалтик каже да је овај вирус својеврсна "молекулска бушилица"
ЗНАМО да је вирус ковид 19 веома инфективан, јер поседује спајк, С протеин, који је изузетно јак фактор вируленције. Има могућност продирања, "бушења" ћелије, то је својеврсна "молекулска бушилица".
18. 07. 2021. у 09:12
Најновије из рубрике

СМАТРА СЕ ЗАШТИТНИЦОМ ЖЕНА И СИРОМАШНИХ: Данас се слави Преподобна мати Ангелина, обавезно изговорите ову молитву
Српска православна црква сећа се светитељке са наших простора. У питању је Преподобна мати Ангелина, ћерка Ђорђа Аријанита Комнина, средњовековног господара области Коњуха и Шкумбе и супруга Стефана Бранковића, сина српског деспота Ђурађа Бранковића.
12. 08. 2025. у 07:16

МЕТЕО АЛАРМ У СРБИЈИ ПАКЛЕНИ ДАНИ СУ ПРЕД НАМА: Временска прогноза за уторак, 12. август
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
12. 08. 2025. у 01:00

ИЗДРЖИТЕ ПИК ТОПЛОТНОГ ТАЛАСА: Ево кад стиже захлађење
НАКОН пика топлотног таласа у Србију стиже нагло захлађење и то већ 19. августа, открио је метеоролог Иван Ристић.
11. 08. 2025. у 20:52

ХЕЛИКОПТЕР ИЗ СРБИЈЕ ВЕЋ ГАСИ ПОЖАРЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Руска летелица у акцији
РУСКИ хеликоптер "Камов", који је око 17 часова слетео у Подгорицу из Србије већ је ангажован на гашењу пожара у Црној Гори из ваздуха.
11. 08. 2025. у 19:32

КНЕЗ ПАВЛЕ ОБАРА ДВЕ ВЛАДЕ НА ИСТИ НАЧИН: Кнез је споро стицао увид у мрежу интрига и дволичности које су владале политичким животу Србије
КАКО би питање будућег председника Владе било дефинитивно решено кнез Павле позвао је на аудијенцију заједно генерала Живковића и Милана Стојадиновића.
11. 08. 2025. у 18:00
Коментари (1)