КОРОНА ПРЕСЕК ПО ГРАДОВИМА: У Београду и данас највећи број новозаражених
НАЈНОВИЈИ корона пресек показује да су овим вирусом у Србији у последња 24 сата заражене још 353 особе, док су битку са ковидом нажалост изгубиле две особе.
Фото АП
На вирус је укупно тестирано 10.088 грађана, а на респираторима се налази 11.
И данас је највећи број новозаражених регистрован у престоници, а пресек по градовима изледа овако:
БЕОГРАД 93
НОВИ САД 22
ЈАГОДИНА 13
НИШ 11
ЧАЧАК 10
ПАРАЋИН 9
ЗРЕЊАНИН 9
ПРИБОЈ 8
СМЕДЕРЕВО 8
КРУШЕВАЦ 7
УЖИЦЕ 7
ВАЉЕВО 7
ТРСТЕНИК 7
СЈЕНИЦА 7
Остала насељена места мање од 7 позитивних лица.
Препоручујемо
КОРОНА ПРЕСЕК: Ово су најновији подаци о епидемиолошкој ситуацији у Србији
30. 07. 2021. у 15:05
ДОКТОР КОН: Како неко може да буде здравствени радник, а да није вакцинисан?
30. 07. 2021. у 10:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)