ЗА БУДУЋНОСТ НАШЕ ДЕЦЕ И ОПСТАНКА НА КОСМЕТУ: Канцеларија за Косово и Метохију почиње изградњу нове куће за браћу Лазара и Божидара
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију објавио је да почиње изграња нове куће за браћу Лазара и Божидара Радосављевића из села Улије код Лепосавића.

Фото: Фејсбук/Петар Петковић
- Као што смо и обећали, почињемо реализацију на изградњи нове куће за браћу Лазара и Божидара Радосављевића из села Улије код Лепосавића - написао је Петковић.
Петковић је нагласио да они живе у изузетно тешким условима, у трошној породичној кући, остали су без оца и мајке и да је најмање што Канцеларија за Косово и Метохију може да учини јесте да им обезбеди миран сан и кров над главом.
Њих је данас обишао председник привременог органа општине Лепосавић Зоран Тодић, са представницима Центра за социјални рад и директором Средње школе "Никола Тесла" чији је Лазар ученик.
- Лазарев и Божин старатељ поднео је захтев за изградњу нове куће и сада крећемо у реализацију. Због будућности наше деце, због нашег останка и опстанка на Косову и Метохији - написао је Петковић на Фејсбуку.
Препоручујемо

ПЕТКОВИЋ О ПОНОВНИМ ПРЕТЊАМА: Курти боље да се посвети спровођењу досадашњих споразума
02. 08. 2021. у 15:32

НАСТАВАК ПРОГОНА СРБА СА КОСМЕТА: На Јарињу ухапшен Србољуб Веселиновић (80)
21. 07. 2021. у 12:54

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)