БОРБА ЗА МАЈУ: Има само једну жељу коју стално сања – да свог сина јединца одведе у паркић (ВИДЕО)
Маја Милић Живковић већ осам година води борбу са тешком болешћу, а у овом тренутку њено здравствено стање се знатно погоршало.

Фото: Буди хуман
Окупљени са циљем да јој помогну да што пре оде на лечење у Турску, њени пријатељи су покренули различите хуманитарне акције, попут Фејсбук странице "Борба за Мају" која је за неколико дана окупила велики број људи.
Кад је мали Виктор напунио само три месеца, његова мама Маја се тешко разболела. Виктор се брине о својој, данас тридесетпетогодишњој мами. Његова мама има само једну жељу коју стално сања – да свог сина јединца одведе у паркић.
Будимо хумани!
Слањем СМС поруке: Упишимо 1088 и пошаљимо СМС на 3030
Слањем СМС поруке из Швајцарске: Упишимо хуман1088 и пошаљимо СМС на 455
Уплатом на динарски рачун: 160-6000001216363-03
Уплатом на девизни рачун: 160600000121672096
IBAN: RS35160600000121672096
SWIFT/BIC: DBDBRSBG
Уплатом платним картицама путем линка: Е-донирај
Уплатом са вашег ПаyПал налога путем линка: PayPal

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)