УПОЗОРЕЊЕ ВОЗАЧИМА: Очекује нас невреме- опрез због мокрих коловоза
АУТО-мото савез Србије (АМС С) упозорио је вечерас да најављена промена времена и могући мокри коловози због повремених падавина могу отежати услове за вожњу, иако ће пад температуре учинити вожњу пријатнијом.

Фото: АМСС камере/ Принтскрин
Како су саопштили "Путеви Србије", на наплатним станицама нема задржавања возила.
Према информацијама Управе граничне полиције, на путничким терминалима граничних прелаза у земљи возила на Гостуну на излазу чекају 30 минута, а на Котроману 40.
На теретним терминалима возила на излаз на Хоргошу и Келебији чекају четири сата, на Батровцима и код Шида 60 минута. а на Котроману 40.
Препоручујемо

ГУЖВЕ НА ГРАНИЦИ: На Хоргошу задржавања 90 минута, камиони чекају 4 сата
16. 08. 2021. у 19:05

ПАКАО У СРБИЈИ: У 16 сати у овим градова температуре су биле 38 и 37 степени
16. 08. 2021. у 17:26

РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: Пред нама врео дан, а онда следи осетан пад температуре
16. 08. 2021. у 08:26

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)