ДРЖАВЉАНКА Србије Милка Дамјановић, која је била једна од наших грађана заробљених у Кабулу, стигла је безбедно у Србију, преносе медије.
Повезане вести

ЕВАКУАЦИЈА СРПКИЊЕ ИЗ КАБУЛА: Милка се враћа америчким авионом
СРПСКА држављанка Милка Дамјановић, која је остала у Кабулу након пада тог града под Талибане и хаоса који је избио на аеродрому, чека авион којим ће напустити Авганистан.
22. 08. 2021. у 08:44
Најновије из рубрике

ВРЕМЕ ДАНАС: Биће и сунца и облака
ВРЕМЕ у Србији данас претежно сунчано, повремено уз слабу или умерену облачност.
07. 09. 2025. у 01:00

ПОНОВО ВИЂЕН ЦРНИ ПАНТЕР У БЛИЗИНИ СРБИЈЕ: Опасни предатор престравио ловца у шуми, човека спасила само присебност
ЦРНИ пантер је виђен на Шуменском платоу у Бугарској, а ловац тврди да се сусрео очи у очи са животињом на стази у среду увече. Сусрет је прошао без повреда, али стручњаци и локални становници упозоравају на потенцијалну опасност за људе, посебно децу.
06. 09. 2025. у 20:13 >> 20:54

НА ОВИМ МЕСТИМА СУ ГУЖВЕ: Возачи, припремите се
НА ауто-путевима и наплатним станицама у Србији тренутно нема задржавања возила, указују извештаји ЈП "Путеви Србије".
06. 09. 2025. у 19:54

"ИЗГУБИО ЈЕ ВИД НА ЈЕДНО ОКО" Огласила се породица српског држављанина ког је Хамас отео (ФОТО/ВИДЕО)
ПОРОДИЦА Алона Охела, држављанина Израела и Србије који је већ 700 дана у Хамасовом заточеништву, је јуче, након што је Хамас објавио видео на ком се он види, саопштила да је "након консултација са очним стручњацима у земљи и свету јасно да Алон не види на десно око".
06. 09. 2025. у 18:48

ЈОШ ЈЕДАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СРБИЈУ: Овде је био епицентар
НА територији Србије, у 17:14 часова регистрован је земљотрес магнитуде 2,5 степени по Рихтеру.
06. 09. 2025. у 17:34
Gde sve ljudi idu
25.08.2021. 19:54
i šta sve rade za pare...