ПРЕМИЈЕРКА БРНАБИЋ: Компликована епидемиолошка ситуација, постоје проблеми са увођењем ковид пропусница

31. 08. 2021. у 20:32
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић изјавила је вечерас да се епидемиолошка ситуација у земљи компликује и изразила уверење да ће медицински део Кризног штаба поново инсистирати на увођењу ковид пропусница.
Повезане вести

ДЕЦА ЋЕ МОРАТИ ДА НОСЕ МАСКЕ У ОВИМ СИТУАЦИЈАМА: Доктор Кон детаљно о почетку нове школске године
ЕПИДЕМИОЛОГ др Предраг Кон изјавио је, говорећи о скором почетку школске године, да деца морају да носе маске приликом уласка у школу све док дођу у своје клупе, али и у моментима кад причају у разреду.
30. 08. 2021. у 09:51

ТРЕЋА ДОЗА ВАКЦИНЕ УСЛОВ ЗА ПУТОВАЊА? Ако прође 9 месеци од друге дозе на граници вам могу тражити ПЦР тест
ТРЕЋА или “бустер” доза вакцине против короне не само што ће ојачати имунитет грађана, већ би у ближој будућности могла да буде и својеврсна виза за путовања.
30. 08. 2021. у 07:56

ДОКТОРКА СТОКИЋ: На интензивној нези искључиво невакцинисани
НА лечењу од ковида у Клиничком центру Војводине у Новом Саду највише је пацијената од четврте до шесте деценије живота, а они који су у јединицама интезивне неге су искључиво невакцинисани, изјавила је данас директорка Центра Едита Стокић.
29. 08. 2021. у 10:14

АМЕРИЧКИ ОБАВЕШТАЈЦИ КОНАЧНО ОБЈАВИЛИ: Завршена истрага о пореклу корона вируса
АМЕРИЧКА обавештајна заједница објавила је сажетак извештаја о резултату истраге порекла вируса корона.
27. 08. 2021. у 22:32

КОН ПОЗИВА ЛЕКАРЕ ДА СЕ ПРЕИСПИТАЈУ: Одзив на вакцинацију је мали због ирационалног страха који изазива панику међу људима
ЕПИДЕМИОЛОГ и члан Кризног штаба др Предраг Кон изјавио је да су се преко медија и друштвених мрежа слале различите поруке о вирусу корона, које су збуњивале људе.
25. 08. 2021. у 09:43

НОВИ ЛЕК ЗА ЛЕЧЕЊЕ КОВИД-19: Словенија почела да користи третман моноклонским антителима
СЛОВЕНИЈА је почела да користи третман лечења моноклонским антителима на неким пацијентима зараженим Ковидом-19, саопштило је данас Министарство здравља.
24. 08. 2021. у 20:31
Најновије из рубрике

ИЗГРЕЈАЛО СУНЦЕ, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ДА ТРАЈЕ ЛЕП ПЕРИОД: Временска прогноза за 12. април
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
12. 04. 2025. у 01:00

НАСТАВЉА СЕ АКАДЕМСКА ГОДИНА НА ДРЖАВНОМ УНИВЕРЗИТЕТУ У НОВОМ ПАЗАРУ: Онлајн настава од понедељка
ДРЖАВНИ универзитет у Новом Пазару саопштио је да ће у понедељак, 14. априла наставити академску годину реализацијом онлајн наставе.
11. 04. 2025. у 21:06

ДОШЛИ СМО ДА УГОСТИМО НАШЕ ДОМАЋИНЕ СА КИМ: Дајемо гратис бомбоне, лизалице и лицидерска срца за људе који немају (ВИДЕО)
ПОСЛАСТИЧАРИ су пружили велику подршку домаћинима са Косова и Метохије али и свим људима који немају , у оквиру скупа "Не дамо Србију" они су бесплатно делили лизалице, бомбоне и лицидерска срца.
11. 04. 2025. у 19:50

"НАША ЉУБАВ ПРЕМА СРБИЈИ ЈЕ НЕСАЛОМИВА" Вучевић уручио захвалнице студентима који желе да уче (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Владе Србије у техничком мандату Милош Вучевић, у оквиру скупа "Не дамо Србију", на централној бини испред Скупштине Србије уручио је студентима који желе да уче захвалнице.
11. 04. 2025. у 19:08

МАЛИ ПОЗИВА ЉУДЕ ДА ДОЂУ НА СВЕНАРОДНИ СКУП: Резултати које смо до сада остварили нису плод случајности, већ тимског рада
МИНИСТАР финансија Синиша Мали присуствује свенародном скупу у Београду где је председник Србије заједно са народом понео највећу заставу Србије у историји.
11. 04. 2025. у 18:36
Коментари (0)