СТИЖЕ КИША! Најновија најава РХМЗ - Падавине у овим деловима земље

01. 09. 2021. у 14:16

РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод издао је нову најаву у вези са временским непогодама.

СТИЖЕ КИША! Најновија најава РХМЗ - Падавине у овим деловима земље

Фото: Танјуг

У наредна четири часа понегде у западним, јужним и југоисточним крајевима Србије краткотрајна киша или пљусак.

Наиме, по прогнозама метеоролога до среде, 8. септембра, очекује нас претежно сунчано време, само за викенд у централним и јужним крајевима променљиво облачно, местимично с кишом или пљусковима уз могућност грмљавине.

Највиша температура у четвртак, мало испод (од 21 до 24 степена), а затим до краја периода око просека за овај период године — од 24 до 26 степени.

БОНУС ВИДЕО: ХОРОСКОП ЗА СРЕДУ, 1. СЕПТЕМБАР: Бикови еуфорични, раковима ново познанство

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ДАЛА ПУТИНУ ПОВОД ДА ЈЕ РАСТУРИ ОД БОМБАРДОВАЊА Трамп упозорава на жестоку ескалацију