ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ЧЕТВРТАК 2. СЕПТЕМБАР: Погледајте какво нас време очекује данас и наредних седам дана (ФОТО)
02. 09. 2021. у 01:00
У СРБИЈИ ће време данас ујутро и током преподнева бити умерено облачно и углавном суво, а по подне се очекује претежно сунчано време, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
Повезане вести

ЕВО КАДА МОЖЕТЕ ДА ОДЛОЖИТЕ КИШОБРАНЕ! Метеоролог Ђурић објавио прогнозу за почетак септембра
МЕТЕОРОЛОГ Ђорђе Ђурић најавио је свежије време и падавине за наредне дане и нагласио да нас стабилизација временских прилика очекује тек средином следеће недеље.
28. 08. 2021. у 15:03

ПОНОВО ЋЕМО МОЋИ ДА СЕ СУНЧАМО И КУПАМО - БИЋЕ ЈОШ ТОПЛИХ ДАНА: Метеоролог Тодоровић објавио временску прогнозу за септембар
МЕТЕОРОЛОГ Недељко Тодоровић најавио је да нас после овонедељног освежења поново очекује топло време у септембру.
26. 08. 2021. у 08:53
Најновије из рубрике

КОНАЧНО СТИЖЕ ПРОМЕНА, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ТРАЈАТИ: Временска прогноза за недељу, 27. април
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
27. 04. 2025. у 01:00 >> 01:59

УМРО РАДНИК РТС-А: Напустио нас је у 53. години
ПРЕМИНУО је Цветановић Драган (53), дугогодишњи радник у возном парку РТС-а.
26. 04. 2025. у 21:17

СУТРА ЈЕ ТОМИНА НЕДЕЉА: Верује се да се у поноћ затварају врата раја
ТОМИНА недеља је прва недеља после Васкрса. Назива се још и Недеља Антипасхе, Бела недеља. Новом недељом се назива, јер почетак свих недеља почиње од ње, јер после Васкрса први пут понавља и као да обнавља велики празник Васкрсења. Посвећена је Светом апостолу Томи, и његовом неверству у Христово Васкрсење.
26. 04. 2025. у 21:14

НЕЗАУСТАВЉИВ УСПОН НА НАЈВИШЕ ПОЗИЦИЈЕ: Ђилас је писао да су реченице Велибора Глигорића биле слабо склопљене и једва писмене
СЛАВНИ академик Милутин Миланковић, тада секретара САНУ, питао је: Ко је тај Велибор Глигорић?
26. 04. 2025. у 18:00

У НАРЕДНА ДВА ЧАСА СТИЖУ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНОМ: Спремите се, ови делови Србије први на удару (ФОТО)
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијим саопштењем.
26. 04. 2025. у 17:40
Коментари (0)