СКАНДАЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Уместо "Боже правде" учитељица пуштала тзв. химну санџачких Бошњака

Андријана Нешић

02. 09. 2021. у 13:27

УМЕСТО државне химне "Боже, правде" у ОШ "Рифат Бурџевић Тршо" у Новом Пазару једна учитељица ђацима је јуче, на почетку школске године, пуштала тзв. химну санџачких Бошњака "Ја син сам твој".

СКАНДАЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Уместо Боже правде учитељица пуштала тзв. химну санџачких Бошњака

Фото: Принтскрин

Учионица је била украшена балонима са натписом "Босански јер сам Бошњак", а деца су певала са руком на срцу.

Учитељица Адела Караахметовић Мелајац похвалила се тиме и на друштвеним мрежама. О случају је обавештено и Министарство просвете.

Погледајте како је то изгледало...

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (63)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника