ПАО ПРВИ СНЕГ У СРБИЈИ: Забелело се на Старој планини и Копаонику (ВИДЕО)
У СРБИЈИ је пао први снег. Првог дана јесени снег је провејавао на Копаонику, као и на Старој планини.

Фото: М.Стевановић
Према подацима са аутоматске метеоролошке станице на Бабином зубу, температура у околини Бабиног зуба и на Јабучком равништу, на траси гондоле, је око нула степени. У току је формирање мањег снежног покривача, преноси РТС.
Ветар слаб и умерен, на истоку јак, северозападни. Најнижа температура од 7 до 11 степен, највиша од 17 до 20 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.
У Београду ујутро претежно облачно и суво, пре подне разведравање, а после подне претежно сунчано. Ветар слаб и умерен северозападни. Најнижа температура 9, највиша 18 степени Целзијуса.
У наредних седам дана, до 30. септембра, претежно сунчано и значајно топлије.

ОДАВДЕ ЈЕ ИЗАШЛА ГРУПА ЉУДИ И ЗАПУЦАЛА: Детаљи ужаса у Вишњичкој бањи, жена убијена, више рањених (ВИДЕО)
У ЛОКАЛУ у Вишњичкој бањи у Београду убијена је једна жена, а рањено још неколико особа, међу којима је и њен муж коме се лекари боре за живот.
30. 09. 2025. у 16:33

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)