ДОКТОР КОН УПОЗОРАВА: Ковид пропуснице, вакцинација или рестриктивне мере!
28. 09. 2021. у 19:36
ЕПИДЕМИОЛОГ и члан Кризног штаба др Предраг Кон каже за РТС да су пре 17 дана имали састанак Кризног штаба.
Oni kao da se igraju gluvih telefona sa Vama Dr. Kon. Kako mogu da budu toliko nepoverljivi prema vakcinaciji. Istina je da mi ne mozemo vise ni na kafu ako ne pokazemo potvrdu o vakcinaciji, a da ne govorimo o poslu ,utakmici , koncertu i sl. Kod nas je vakcinisano preko 86% bar sa jednom dozom, a oko 81% sa obe.
@Toronto Ontario - I u Italiji je slican broj vakcinisanih ok 80 % . uvedene su nam zelene propusnice . Ne mozes bez njih ni u kafic da popijes kafu. Dans je bilo manje od 3000 zarazenih , od toga su 95% nevakcinisani. Vakcinisani imaju samo laksi oblik zaraze. Vi koji necete da se vakcinisete i zavrsite u bolnicu dali ste svesni da zauzimate mesto bolesnicima od drughih teskih bolesti ? Ja imam resenje i za vas. Nisi vakcinisan , imas kovid . Na bolnicko lecenje o tvom trosku
@Toronto Ontario - Da komšiji crkne krava! Vaš život u logoru je vaš izbor. Ne mešajte se u ono gde više ne živite.
Doktore, ko je kriv za ovoliko zaraženih? Utakmice, kocerti, svadbe, more, restorani, ko je dozvolio? Sve je to moglo da krene sa radom tek kad je 70%gradjana vakcinisano. Ovako krivac je ?Nek sad zaraženi plate lečenje ako vakcinisani. Tako se radi donesite odluku;maske obavezne,distanca.
Zasto ste navalili sa tim vakcinama, zar nema drugi lek??
Saglasan sam sa doktorom kondom. Sami smo krivi za ovo što se dešava. U gradskom prevozu niko nenosi maske. U tržnom centru Merkator i kad opomeneš za masku spominju ti majku. Ko je kriv za sve ovo.
Повезане вести

ШТА ЧЕКАЈУ НЕВАКЦИНИСАНИ? Доктори упозоравају – У болницама више од 5.000 људи, корона мења и рад школа!
ВИШЕ од 5.000 људи тренутно је смештено у ковид одељења у болницама широм Србије, а данима уназад број новооболелих на дневном нивоу премашује ту бројку.
22. 09. 2021. у 18:02

НЕМА ОДУСТАЈАЊА ОД КОВИД ПРОПУСНИЦА: Ђерлек - Све је спремно за увођење, очекује се седница Штаба
ОД ковид пропусница нисмо одустали, напротив, све је спремно за њихово увођење - рекао је државни секретар у Министарству здравља Мирсад Ђерлек.
21. 09. 2021. у 11:27

ЛЕКАРИ РАДЕ И ГУТАЈУ СУЗЕ: “Новости” у ковид-болници у Батајници - кревети пуни невакцинисаних!
ИЗНАД сваког кревета на интензивној нези пише - име, презиме, годиште и "невакцинисан".
17. 09. 2021. у 22:00

ПООШТРИЛИ МЕРЕ: Албанија увела полицијски час, улазак у земљу само за вакцинисане или са ПЦР тестом
ЗБОГ пораста броја новозаражених од корона вируса, Албанија уводи нове мере од почетка септембра.
01. 09. 2021. у 23:17
Најновије из рубрике

ВРЕМЕ ДАНАС БИЋЕ ЈАКО ПРОМЕНЉИВО: Пљускови и облаци над Србијом, па значајна промена
У ВЕЋЕМ делу Србије данас претежно сунчано и веома, а уз променљиву облачност.
22. 07. 2025. у 01:00

ДЕПОНИЈА И АЕРОДРОМ СПАШЕНИ ОД ПОЖАРА: У Вршцу цео дан гори ниско растиње и оранице
ГУСТ црни дим цело поподне се надвијао над Вршцем, због атарског пожара, који је из још неутврђених разлога избио око 12 часова на путу за гранични прелаз Ватин, и великом брзином се проширио скроз до атара села Велико Средиште.
21. 07. 2025. у 21:36

ГРМЉАВИНСКА ОЛУЈА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Температура неће прећи 30 степени (ФОТО)
ВРЕО дан у Србији, а температура у Ћуприји достигла је чак 41°Ц. Пред нама је и врела ноћ, а у многим пределима температура се неће спуштати испод 20 степени, у Беогарду до поноћи ни испод 30, а све до раног јутра биће и изнад 25 степени.
21. 07. 2025. у 20:04

УДРУЖЕЊЕ СУДИЈА И ТУЖИЛАЦА: Запрепашћени смо избором мужа чланице Високог савета судства за председника Основног суда у Ивањици
УДРУЖЕЊЕ судија и тужилаца је запрепашћено избором Петра Бјелогрлића, мужа чланице Високог савета судства и председнице Друштва судија Србије Снежане Бјелогрлић, за вршиоца функције председника Основног суда у Ивањици.
21. 07. 2025. у 19:01

ДВОР ПОСТАЈЕ СУДБИНСКО МЕСТО ПЕТРА ЖИВКОВИЋА: Живковића je најбољи друг из зајечарске гимназије, поручник Анта Антић, увео у коло заверник
СЕЋАЊЕ Петра Живковића почињу управо од 1902. године и његовог премештаја у Краљевску гарду, по његовом сведочанству он у тренутку прекоманде није био упознат за завером, штавише сматрао је да прекоманду добија заслужено, као један од најбољих младих официра.
21. 07. 2025. у 18:00
Коментари (7)