СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА У УТОРАК: Премијерка Брнабић открила - Одлучиваће се о важној промени
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић изјавила је вечерас да ће седница Кризног штаба највероватније бити одржана у уторак, а да ће главна тема бити вакцинација и како мотивисати грађане да се имунизују.

Фото: Танјуг
- Сутра сам у посети Мостару, Невесињу и Пребиловцима, тако да ћемо у уторак разговарати о неким актуелним темама, пре свега о вакцинацији и шта додатно можемо да урадимо – рекла је за „Хит Твит“ премијерка Брнабић.
Додаје да су многе државе почеле да скраћују период између ревакцине и „бустер“ дозе са шест на пет месеци, па ће сутра у 14 сати да се састане и Национално тело за имунизацију.
Једна од тема Кризног штаба биће управо и скраћивање периода између друге и треће дозе.
Препоручујемо


ПОНОВО У БОЛНИЦИ: Глумац Марко Живић се бори са короном, погоршало му се стање!
03. 10. 2021. у 22:41

МИЛОШ ВУЧЕВИЋ ПРИМИО ТРЕЋУ ДОЗУ: " Вакцинишите се, спасите себе и своје вољене" (ФОТО)
03. 10. 2021. у 15:53

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (0)