СТРУЧЊАЦИ ОБЈАСНИЛИ: Ево зашто је пао Фејсбук
04. 10. 2021. у 22:32
ИНТЕРНЕТ стручњаци сматрају да је проблем који има комплетна Фејсбук мрежа изазван проблемима које има DNS.
Најновије из рубрике
ВАЖАН АПЕЛ МУПА-а! Кључна правила за безбедно лето, родитељи да обрате посебну пажњу (ВИДЕО)
СА доласком врелих летњих дана, реке, језера и базени постају омиљена места за спас од врућина и провођење слободног времена.
26. 06. 2026. у 13:13
МАЈКА УБИЈЕНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ ИЗ "РИБНИКАРА" ОТВОРИЛА ДУШУ: "Док не почини то поново, неће се смирити"
МИЉАНА и Владимир Кецмановић осуђени су због масакра у "Рибникару", али њихов син за злочин никада неће одговарати. Биљана Пауновић, мајка убијене Андриане Дукић, говорила је о суђењу које је, како каже, било претешко за родитеље, али и о томе да ли би дечак убица могао да се нађе на слободи када напуни 18 година.
26. 06. 2026. у 11:13
ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара
Одигране четири премијере представа у продукцији Фондације Mozzart.
26. 06. 2026. у 11:00
КАКО ОСТАВИТИ ДУВАН И КОЛИКО СУ ШТЕТНЕ ЕЛЕКТРОНСКЕ ЦИГАРЕТЕ И ВЕЈПОВИ? Сазнајте у серијалу "Здрава нација"
НАЈНОВИЈИ подаци Института за јавно здравље Србије "Доктор Милан Јовановић Батут" показују да готово 40 одсто одраслих у Србији пуши.
26. 06. 2026. у 10:01
РОДИТЕЉИ, ОПРЕЗ! Фотографија детета са плаже лако може завршити у рукама предатора
ФОТОГРАФИЈЕ деце са плаже, базена или летовања, које родитељи свакодневно деле на друштвеним мрежама, могу бити злоупотребљене и завршити у рукама предатора, упозорили су директор Центар за несталу и злостављану децу Игор Јурић и Емина Бековић из Министарства информисања и телекомуникација.
26. 06. 2026. у 09:13
Zlaya
04.10.2021. 22:42
Tako i treba, koliko se fejsbuk osilio treba ga totalno razbucati
Milan Radovanović
04.10.2021. 22:48
Mogli ste samo narodu da objasnite da je fejsbuk izgubio svoj telefonski imenik, način na koji ga računari širom sveta pozivaju, koriste. Ukratko ljudi sistem pao jer je crko telefonski imenik. Ne za ceo svet nego samo za FB
Nenad
05.10.2021. 07:08
Vlasnik mreze vlasnik sveta. Sve prebacujemo na istu i kada jednom dozivi kolaps stace sve. Nikakvu pouku iz ovoga nece ljudska vrsta da izvuce, srljamo u samounistenje.