ВУЧИЋ САОПШТИО ДОБРУ ВЕСТ: Два дана заредом мањи број оболелих у Србији

05. 10. 2021. у 10:55

ДАНАС је друго јутро да имамо мањи број оболелих од коронавируса, рекао је председник Александар Вучић приликом отварања НЦР кампуса.

ВУЧИЋ САОПШТИО ДОБРУ ВЕСТ: Два дана заредом мањи број оболелих у Србији

Фото: Новости

- Бескрајно вам хвала, није лако, а ни једноставно у временима короне. А када је то у питању, имам једну лепу вест за Мајка, Годфрија, Марију... Данас је други дан, и друго јутро, да имамо смањење броја, али то нико није приметио. Дакле, два дана се проценат спушта, и у апсолутним бројевима... То ће да траје, и коначно смо спречили тренд повећања броја заражених - рекао је Вучић, те се дотакао преговора са Фајзером, око куповине пилула.

Zapratite Nportal na Fejsbuku

BONUS VIDEO:

Kako je porodiljama obolelim od korona virusa?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)

У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.

30. 09. 2025. у 18:36

Коментари (18)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете