СУПРУГА МИРОСЛАВА ЛАЗАНСКОГ ЗА "НОВОСТИ": Лепо је што му се држава одужила возилом које носи његово име! (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић отворио је 10. Међународни сајам наоружања и војне опреме „Партнер 2021" на Београдском сајму.

Фото: Ђ.Марковић
Овом приликом приказано је и борбено возило "лазански" које је највећа звезда овогодишњег "Партнера 2021".

Фото: Ђ.Марковић
Откривању возила названог по покојном амбасадору Мирославу Лазанском присуствовала је и његова супруга Тамара.
- Не разумем се у карактеристике војне технике и возила, али сматрам да је лепо што му се држава одужила и на овај начин - рекла је Тамара Лазански за "Новости".
БОНУС ВИДЕО - ПУШТЕН ФИЛМ ИЗ 1961. ГОДИНЕ: Отварање Скупа Покрета несврстаних у Београду
Препоручујемо

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)