СВЕЋА, ЖИТО И ФОТОГРАФИЈА: Пријатељи и породица се опраштају од Вере која је преминула усред хаоса на КиМ
ВЕРА Ђелић, која је преминула јуче након што је албанска полиција засула њихово двориште сузавцем, биће сахрањена данас у 13 часова.
Фото: П. Милошевић
Породица преминуле је у капели примала саучешће, док је велики број пријатеља, комшија и рођака дошао да јој ода последњу пошту.
Фото: П. Милошевић
Подсетимо, брутална акција специјалних јединица Косовске полиције, у којој је хицем из ватреног оружја тешко повређен Срећко Софронијевић, битно је утицала и на смрт Верице Ђелић (71) из Звечана у чијем су дворишту косовски специјалци испалили велику количину сузавца и шок-бомби, рекао је за Косово онлајн син преминуле Верице Игор Ђелић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)