СЕДНИЦА КРИЗНОГ ШТАБА: Детаљно о ковид пропусницама
20. 10. 2021. у 11:11 >> 11:48
СЕДНИЦА Кризног штаба за борбу против корона вируса је завршена.
Најновије из рубрике
ТАЧНО У 9 ЧАСОВА: Деоница Моравског коридора од Прељине до Адрана отвора се за саобраћај
ДЕОНИЦА ауто-пута од Адрана код Краљева до Прељине код Чачка, на Моравском коридору, од 9 часова отвара се за саобраћај.
27. 06. 2026. у 08:10
СРБИЈА НА УДАРУ ТОПЛОТНОГ ТАЛАСА: Хитно се огласио РХМЗ, издато важно упозорење и за Београд
НАСТАВЉА се топлотни талас, који ће трајати током викенда и почетком следеће седмице, наводи се у упозорењу за подручје Србије на веома високу температуру које је објавио Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ).
27. 06. 2026. у 07:37
ДАНАС ЈЕ СВЕТИ ПРОРОК ЈЕЛИСЕЈ: Верује се да жене требају једну ствар посебно да ураде
Српска православна црква данас прославља Јелисијевдан. Свети Јелисеј био је старозаветни пророк који је живео у деветом веку пре нове ере.
27. 06. 2026. у 07:10
ТЕНКОВИ, АВИОНИ, РАКЕТЕ, ДРОНОВИ - ПАСУЉАНСКЕ ЛИВАДЕ СЕ ТРЕСУ: Српска војска на бојевом гађању (ФОТО/ВИДЕО)
НА ПОЛИГОНУ „Пасуљанске ливаде“ у току је интензивна обука и реализација гађања из савремених средстава Војске Србије која су у претходном периоду набављена или модернизована и већ се налазе у оперативној употреби или у завршним фазама увођења у наоружање.
27. 06. 2026. у 06:30
Топао дочек у Шапцу
ПОЗДРАВЉАЈУЋИ данас пензионере Шапца, директор Републичког фонда ПИО је истакао да је јако дирнут енергијом и топлином којима је дочекан, и да му је велико задовољство што и у овом граду може да разговара са пензионерима, да се и ту покаже на делу тимски рад Владе Републике Србије, Фонда ПИО, локалне самоуправе и највећег удружења пензионера.
26. 06. 2026. у 21:21
Goran
20.10.2021. 16:54
Kakva je razlika između svadbe do 22h i posle? Manje gostiju, manje se ljube, manje su zarazni...? Jel nećete vakcinu? OK,nema svadbe, kafane... Šta to znači- posle 22h? Pa za vreme karantina su radili klubovi, a sad ćeš da tražiš propusnice! Lično sam za vakcinaciju, ali ove mere su glupost! Kontrolišete tržne centre? Pišete kazne zaposlenima koji nemaju način da nateraju kupce da nose maske! Jurite kupce na hodnicima, zaposleni poštuju mere.