ВЕЛИКА ПУКОТИНА НА ЗИДУ: На друштвеним мрежама се појавио снимак - прве последице након земљотреса у Крагујевцу (ВИДЕО)
ОКО 25 минута после поноћи Србију је погодио земљотрес снаге 4,1 степена Рихтерове скале, а епицентар потреса био је у близини Крагујевца, на дубини од 15 км.
Фото: Принтсцреен/Твитер/@sexyniccela
У 5.18 јутрос се у Крагујевцу осетио још један потрес јачине 2,0 степена.
Фото: Принтскрин/Републички сеизмолошки завод
Становници Крагујевца били су узнемирени ноћашњим потресом, а на друштвеним мрежама појавио се и снимак на којем се виде и прве последице земљотреса који је погодио овај град.
Једна корисница Твитера објавила се видео-снимак на којем се види велика пукотина на зиду која је настала приликом потреса.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН ЗЕМЉОТРЕС У СРБИЈИ! Рано јутрос забележен потрес код Крагујевца
03. 11. 2021. у 07:18
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)