СМАЊЕНА ВИДЉИВОСТ ЗБОГ МАГЛЕ: Возачи, опрез - ево у којим деловима Србије је најкритичније
МАГЛА и слабија видљивост, киша и мокар коловоз данас могу возачима бити главни узроци непријатности за време вожње, саопштио је Ауто-мото савез Србије.

Фото: Pixabay
Видљивост је смањена на стотинак метара на подручју Смедеревске Паланке, Баточине, Појата, Краљева, на ауто-путу Милош Велики код Лајковца и Такова, у лесковачкој котлини, Грделичкој, Сићевачкој и Овчарско-кабларској клисури, али је може бити и на осталим путевима поред река и језера.
Не журите и будите стрпљиви када возите у колони, повећајте одстојање и не улазите у ризична претицања, саветује АМСС.
Према информацијама Управе граничне полиције добијеним у 5.45 часова, теретна возила на граничним прелазима на излазу из земље чекају више сати.
На Келебији теретњаци се задржавају шест сати, на Хоргошу, Градини и Шиду по пет сати, а на Батровцима три сата.
Препоручујемо

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ПОНЕДЕЉАК, 8. НОВЕМБАР: Време данас - киша нас не напушта
08. 11. 2021. у 01:00

ДАН БЕЗ ПРЕМИНУЛИХ КОВИД ПАЦИЈЕНАТА У ВРАЊУ: Притисак на ковид болнице не попушта
07. 11. 2021. у 14:16

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)