ЋЕРКА ЈОВАНА МАРИЋА О СЛУЧАЈУ "СТАН": Тај уговор је био ништаван, тата је био у браку са мојој мајком кад се Матеја родио!
ЈОАНА Марић, ћерка психијатра Јована Марића, који је последњих дана у жижи јавности због тврдњи да би могао да заврши на улици јер ће син Матеја да га избаци из стана, огласила се поводом ових тврдњи.
Фото: ТВ Хепи принтскрин
Марићева ћерка из другог брака Јоана каже да спорни стан није ни могао да буде поклоњен Матеји, јер су у том тренутку њени родитељи били у браку и спорна некретнина је припадала и мами и тати.
- Када се Матеја родио, моји отац и мајка су били у браку. Када је стан купљен, они су такође били у браку, и самим тим је та некретнина заједничко власништво, које тата није ни могао никоме да поклања. Њега је Данијела наговорила да препише тај стан њиховом сину, али он није смео да преписује нешто што није његово. Самим тим цео тај уговор је ништаван. Основни суд је то схватио и пресудио у татину корист, они су се жалили и тада се догодило нешто невероватно. Тата је био на респиратору у коми, а Виши суд и Апелација су за само 20 дана преиначили ту одлуку. Још се променио и судија. Мислим да их је неко подмитио - рекла је резигнирана Јоана.
БОНУС ВИДЕО - СВЕ ЈЕ ВИШЕ СТРАНИХ РАДНИКА У СРБИЈИ: Долазе из Кине, Индије, Украјине, а многи од њих раде на црно
(Информер)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)