ПОНОВО УНИШТЕН МУРАЛ: Преко лика генерала Ратка Младића просута црна фарба (ФОТО)
НЕПОЗНАТА особа бацила је црну фарбу на мурал који је посвећен Ратку Младићу у Његошевој улици.

Фото: И. Маринковић
Подсетимо, у суботу увече код Треће београдске гимназије и Цветног трга окупили су се активисти који се противе муралу. Протест је започео нешто пре 18 сати уз присуство организација које се залажу за скидање мурала Ратку Младићу, а са друге две фракције које се противе томе. Кордон полиције окружио је две фракције, оне који бране мурал и оне који би да га униште.
БОНУС ВИДЕО - Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П
Препоручујемо

МИНИСТАР ВУЛИН О НЕНАЈАВЉЕНИМ СКУПОВИМА: Мој посао је да људи на улицама буду безбедни
13. 11. 2021. у 00:38

ИСПРАВКА: Генерал Ратко Младић није гледао како крече његов мурал у Београду
12. 11. 2021. у 11:37

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (4)