"ПЛАЋАМО ВАС, ХОЋЕМО ДА НАМ ДЕЦА ИМАЈУ ВИШЕ ЗНАЊА" Вучић о паразитима на факултетима
27. 06. 2026. у 19:02
27. 06. 2026. у 19:02
27. 06. 2026. у 18:58
27. 06. 2026. у 18:57
27. 06. 2026. у 18:54
27. 06. 2026. у 17:33
DžoniSvetac
22.11.2021. 09:57
Razumem da se u Vojvodini deci izlazi u susret ,jer manjine slave po Katoličkom kalendaru i do 17.01, je sasvim OK, ali mi nije jasno zbog čega doktori toliko insistiraju da PRAVOSLAVNOJ deci ukinu PRAVOSLAVNU NOVU GODINU ...dokle će te da nam veru nipodaštavate !!!