ЛЕКАРИ ТРАЖЕ РАСПУСТ ОД 20. ДЕЦЕМБРА: Премијерка Брнабић о захтевима медицинског дела Кризног штаба

С.С.Р.

25. 11. 2021. у 17:11

ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић рекла је да је јуче имала састанак са лекарима који су, у оквиру мера против корона вируса, тражили да се уведу ковид пропуснице у затвореним просторима на 24 часа и на скијалиштима и да распуст у школама почне 20. децембра и траје до 10. јануара.

ЛЕКАРИ ТРАЖЕ РАСПУСТ ОД 20. ДЕЦЕМБРА: Премијерка Брнабић о захтевима медицинског дела Кризног штаба

Фото романет.ме

 Имаћемо састанке и даље, а ускоро и кризни штаб. То су ствари о којима се расправља. Пратићемо бројеве - рекла је премијерка у Скупштини Србије, током постављања питања Влади.

Она је навела да је кључ у вакцинацији, да тренутно имамо 3.094.514 људи који су се вакцинисали најмање једном дозом, али да је и даље проблем у имунзацији младих између 18 и 30 година. У овој категорији вакцину је примило 28,1 одстљ људи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про